Czy chcesz pozbyć się stresu i zyskać pewność siebie?

Nie zmarnuj swojej szansy i przeczytaj uważnie do końca. Metoda którą poznasz, zrewolucjonizuje Twoje życie dając Ci poczucie satysfakcji i szczęścia w prosty sposób, bez stosowania skomplikowanych procedur czy kosztownych urządzeń.

Już wyjaśniam o co dokładnie chodzi:

Jeśli Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się lęku i większą pewność siebie, to możesz zrobić tak naprawdę jedną z dwóch rzeczy:

 • Próbować intensywniej wykorzystywać siły które posiadasz, tzn. „wziąć się w garść”, mocniej postarać i tym samym bardziej „zmotywować”. Przykład? Zmuszasz się do zrobienia czegoś, czego się boisz, np. zabierasz głos na zebraniu w pracy, pomimo, że jest to dla Ciebie bardzo stresujące.
 • Wykorzystujesz w pełni siłę swojego umysłu tak że przestajesz odczuwać stres w momentach, które wcześniej Cię paraliżowały. Przykład? Na zebraniu w pracy zabierasz głos bez wysiłku bo czujesz się swobodnie i nie musisz pokonywać stresu.
  Trenując swój umysł każdego dnia, wzmacniasz swoją siłę psychiczną i odporność na stres tak, że ponad połowa sytuacji lękowych przestaje istnieć, a druga połowa wywołuje pewien strach, który spokojnie kontrolujesz.

Pewnie myślisz sobie- to niemożliwe!

Jeżeli tak, to słuchaj tego…

W sporcie techniki te są już znane i wykorzystywane z wielkimi sukcesami od dłuższego czasu.

To trochę jak z nawigacją GPS. Jeszcze do niedawna technologia dostępna jedynie dla NASA i służb wojskowych, dziś z sukcesem stosowana do skutecznego przemieszczania się przez większość z nas. Wyobrażasz sobie dzisiaj rozkładanie mapy będąc w trasie? Raczej nie! Odpalasz nawigację która prowadzi Cię do celu i już.

Jak osiągnąć niebywałą pewność siebie?

Tak jak osiągnęli swój sukces wielcy sporowcy m. in. Agnieszka Radwańska i Adam Małysz

Przedstawiam Ci tajemnicę sukcesu wielkich sportowców: Agnieszka Radwańska i Adam Małysz nie osiągnęli swoich sukcesów przez to, że nagle zaczęli jeszcze mocniej trenować. Oni po prostu włączyli jeden ważny element do swojego treningu sportowego- trening mentalny

Wszystko czego doświadczamy w życiu, jest efektem aktywności naszego umysłu.

Twoja zdolność do skutecznego działania, silna wola, wytrwałość, odwaga, pewność siebie, optymizm, poczucie szczęścia są efektami działania umysłu, który tworzy takie właśnie stany i doświadczenia.

Jak się domyślasz umysł może powodować też zupełnie inne doświadczenia - możesz czuć się słaby, niepewny, przytłoczony, zestresowany.

To jak się czujesz jest efektem trybu w jakim pracuje Twój umysł.

Większość z nas działa na tak zwanym autopilocie, tzn. robimy różne rzeczy myśląc o czymś innym. Oznacza to, że możesz pracować, jeść, rozmawiać, bawić się z dziećmi, oglądać film itd., będąc jednocześnie myślami w zupełnie innym miejscu i czasie.

Na przykład będąc w domu, tak mocno myślisz o sytuacji która Ci się przydarzyła w pracy, że nie zauważasz, że właśnie zjadłeś obiad. Nie jesteś w stanie powtórzyć tego, co ktoś właśnie do Ciebie powiedział, choć pozornie uczestniczyłeś w rozmowie. Jest to pierwszy tryb twojego umysłu tryb działania automatycznego i rozproszenia uwagi

 Z drugiej strony możesz funkcjonować świadomie, koncentrując swoja uwagę na tym, co robisz i  czego doświadczasz w danym momencie. W tym trybie umysłu jesteś obecny zarówno ciałem jak i duchem,  TU i TERAZ. Ten tryb nazywa się stanem uważności (ang. mindfulness).

Na przykład, kiedy w domu, po pracy, jesz obiad, koncentrujesz się na tym że jesz, co jesz, na rozmowie którą prowadzisz, a sytuacja, która przydarzyła się w pracy nie odciąga Twojej uwagi. Jest to tryb uważności (mindfulness) – tryb świadomego działania  i koncentracji uwagi.

W tym trybie możesz zdecydować na czym się skupisz i co będziesz robić. Masz pełną kontrolę nad sobą. Setki psychologicznych badań naukowych potwierdzają, że zdolność umysłu do osiągania stanu uważności jest ściśle powiązana w życiu z poczuciem satysfakcji i szczęścia (na końcu znajdziesz odnośniki do przykładowych badań).

Oznacza to, że ludzie, którzy stają się bardziej uważni (mindfull)

 • zaczynają kontrolować  swoje emocje, co z kolei przekłada się na ich lepsze relacje z innymi ludźmi. Ich poczucie własnej wartości diametralnie wzrasta.
 • stają się bardziej wytrwali i zaczynają odnosić sukcesy w tym co robią, gdyż wykształcają zdolność samodzielnego kontrolowania swoich myśli i zachowań
 • lepiej znoszą stres i niepowodzenia – zatem mogą pozwolić sobie na odważniejsze działanie
 • przeżywają więcej pozytywnych emocji niż negatywnych – czyli czują się szczęśliwsi
 • stają się bardziej zadowoleni z życia i w mniejszym stopniu podatni na depresyjne
 • stają się bardziej efektywni w działaniu i uzyskują wyższe wyniki w testach badających nastrój, pamięć, zdolność koncentracji (zmiany widoczne już po 4 dniach ćwiczeń po 20 min dziennie!)

To tylko wybrane efekty treningu mentalnego. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowymi wynikami badań,  patrz przypis u dołu strony.

Zobacz, źródło swojego szczęścia masz na wyciągnięcie ręki – wystarczy że zaczniesz korzystać z takiego trybu działania twojego umysłu, który Ci to umożliwi. Co więcej twój umysł już ma tę zdolność wystarczy tylko ja uruchomić.


Masz już w swojej głowie włącznik, którym możesz odpalić siłę psychiki. Wystarczy, że go po prostu użyjesz – niesamowite, prawda?

Zapytasz, dlaczego umysł, sam z siebie nie wchodzi w tryb uważności skoro ma taką możliwość?

Odpowiedź jest prosta – nie masz  nawyku wchodzenia w stan uważności.

Są trzy główne powody dlaczego nie możesz automatycznie korzystać z siły swojego umysłu:

 •  Żyjesz w świecie przeładowanym bodźcami, które walczą o Twoją uwagę, dlatego się rozpraszasz
 • Żyjesz w pośpiechu, który zmusza Cię do robienia wielu rzeczy naraz, dlatego umysł sam uruchamia tryb autopilota więc żyjesz w stanie rozproszenia
 • Funkcjonujesz w kulturze nastawionej na przyszłe efekty a nie na skupianiu się na chwili obecnej (która jest TU i TERAZ). Tak więc ludzie z twojego otoczenia również nie są uważni więc nie miałeś jak się tego nauczyć

Jeśli chcesz korzystać z efektów jakie da Ci tryb uważności potrzebujesz nauczyć swój umysł wchodzenia w ten stan. Potrzebujesz zacząć trenować swoją uważność, co wbrew pozorom nie jest takie proste, chyba, że posiadasz do tego odpowiednie narzędzia.

Jak ćwiczyć uważność?

Wiedząc jak wiele błędów w treningu uważności popełniają osoby,  które próbują ją wyćwiczyć samodzielnie, przygotowałam dla Ciebie specjalne trzy nagrania (mp3),  które niemalże same wpoją Ci tę umiejętność.

Nagrania te pozwolą Ci uzyskać koncentrację i skupienie niczym światło wiązki lasera. To zaś szybko przełoży się na efekty,  o których pisałam powyżej. Jedyne czego potrzebujesz, to zadbać o czas, w którym będziesz mógł nagrań słuchać. Do tego potrzebne będzie max 15 min każdego dnia przez 30 dni.

Jeżeli uważasz, że dasz radę zainwestować 15 min dziennie, to ten trening jest dla Ciebie. Jeżeli nie, odpuść. Szkoda Twojego czasu i pieniędzy. Nie chcę abyś kupił/-a tylko nadzieję ale realne i namacalne EFEKTY.


Joanna Olesińska-Prus

Założycielka Internetowej Szkoły Językowej
Edu & You.

"Jestem szczęśliwą posiadaczką treningu uważności Eli Kalinowskiej – psycholog on-line.

Zaraz wyjaśnię dlaczego szczęśliwą?
Staram się każdy dzień pracy zaczynać od zadań, na których muszę się mocno skupić, i które wymagają dużego wysiłku intelektualnego. Postanowiłam sobie, że w przerwie pracy zastosuję trening uważności. Zajmuje mi on 10 minut, więc dokładnie tyle, ile powinien trwać krótki relaks między jednym a drugim zadaniem, a właściwie interwałem czasowym.
Już w pierwszym tygodniu stosowania treningu uważności z radością zauważyłam, że po takiej przerwie czuję się odprężona, ale co ważniejsze dużo łatwiej skupiam się na dalszej pracy i kolejnych zadaniach.
Uprawianie treningu uważności daje mi też większą siłę w radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Lepiej ustalam priorytety i nie daję się zwieść pożarom, które mogłyby oderwać mnie od najważniejszego zadania na dany dzień.
Łatwiej jest mi się też skupić, na tym co mówią inni, nie odpływam myślami, coś automatycznie przypomina mi, że jestem tu i teraz.
"

Michał Szymański

Założyciel punktpieknosci.pl

"Ten trening uważności  od pani Eli jest genialny. W życiu nie pomyślałbym, że tak prosta rzecz może dać takie rewelacyjne efekty!

Dzięki treningowi moje myśli są skupione niczym wiązka lasera i to zawsze kiedy tego potrzebuję. Już po zaledwie kilku dniach moja produktywność w pracy i w życiu osobistym wzrosła o kilkadziesiąt procent.

Problem z którym się borykałem polegał na tym, że w pracy dużo czasu marnowałem na rozmyślaniu o domu i rodzinie nie potrafiąc skupić się na obowiązkach służbowych, a w domu z kolei na rozmyślaniu jak dużo rzeczy mam do zrobienia w pracy. Nie mogłem nad tym zapanować.

Trening uważności sprawił, że gdy jestem w pracy w 100% potrafię skupić się na pracy a gdy jestem w domu w 100% potrafię skupić się na rodzinie. Moja żona jest zachwycona bo jak sama mówi „wreszcie ma męża”. Polecam trening uważności wszystkim niedowiarkom. Naprawdę działa i to w różnych aspektach!"


Jeżeli realnie chcesz poprawić jakość swojego życia,
Zamów swój trening już teraz!

.

 

Świetnym momentem do słuchania nagrań jest czas przed zaśnięciem. Zobaczysz, że zasypianie nawet przed stresującym dniem, od razu stanie się łatwiejsze.

Cały trening jest rozpisany na trzy kolejne tygodnie ale możesz je powtarzać tak długo aż poczujesz, że potrafisz skoncentrować swoją uwagę na wybranym doświadczeniu bez pomocy nagrania, kiedy tylko będziesz go potrzebować. Na przykład możesz użyć uważności w momentach kiedy chcesz odpocząć zamiast się stresować, kiedy chcesz uwolnić się od jakiś natarczywych myśli czy emocji.

Na każdy tydzień otrzymujesz jedno nagranie:

 • 1 tydzień – „Oddech i obecność” - słuchając tego nagrania wzmacniasz świadomość siebie. Świadomość siebie jest pierwszym krokiem do bycia pewnym siebie.  Stajesz się świadomym swojego
 • 2 tydzień – „Obserwacja myśli” - słuchając tego nagrania łapiesz dystans do swoich myśli, które mogą budzić różne negatywne emocje.  Wzmacniasz tym samym pewność siebie, odwagę i poczucie własnej wartości.
 • 3 tydzień – „Skanowanie ciała” -słuchając tego nagrania stajesz się świadomy napięć i emocji uwięzionych wewnątrz twojego ciała. Wzmacniasz w ten sposób poczucie pewności siebie i zyskujesz oparcie w sobie samym, stając się bardziej niezależnym od zewnętrznych okoliczności


Jaka jest Twoja inwestycja w swoją pewność siebie?

Otrzymujesz serię trzech nagrań do treningu uważności, które zbudują w Tobie poczucie pewności siebie i wzmocnią Twoją odporność na stres. Standardowa cena takiego pakietu to

72zł

Dziś i tylko dziś, masz okazję nabyć swój trening inwestując jedynie

24 zł

i to z 30-to dniową GWARANCJĄ rezultatów.

GWARANCJA  rezultatów oznacza, że jeśli będziesz korzystać z tego treningu zgodnie z instrukcją a po 30tu dniach nic się nie zmieni, zwrócę Ci zainwestowane w ten trening środki

Dlaczego obniżam cenę?

Jestem pewna, że skoro jesteś na tej stronie i czytasz ten tekst to właśnie TERAZ  CHCESZ pozbyć się lęku i nabrać pewności siebie.

To TERAZ masz motywację do zmiany, a więc TERAZ jest najlepszy moment na zrobienie pierwszego kroku.

Obniżając cenę ułatwiam Ci decyzję abyś wykorzystał/-a tę energię i rozpoczął/-a zmiany zanim wszechogarniający lęk przeniesie się na inne sfery Twojego życia.


:

Po zamknięciu tej strony moja propozycja zniknie.

Albo będziesz mieć efekty, albo zwracam Ci zainwestowaną kwotę

ŻADNEGO RYZYKA

Ta decyzja należy do Ciebie!
Twoje życie jest w Twoich rękach. Pamiętaj, Ty decydujesz jak je przeżyjesz.

Elżbieta Kalinowska

Psycholog On-line

 

Badania naukowe potwierdzające skuteczność treningu uważności (mindfulness):

Kingston T, Doodley B, Bates A, Lawlor E, Malone K,
Mindfulness-Based Cognitive Therapy for Residual Depressive Symptoms
Psychology and Psychotherapy, June 2007

Carlson LE, Garland SN.
Impact of Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR) on Sleep, Miid, Stress and Fatigue Symptoms in Cancer Outpatients,
Internatiolnal Journal of Behavioral Medicine 2005

Simon Gregoire, Lise Lachance, Genevieve Taylor
Maindfulness, mental health and emotion regulationa among workers
International Journal of Wellbeing 01/2015; S(4):96-119

Luders E, Toga AW, Kepore N, Gaser C
"The underlying anatomical correlates of long-term meditation: larger hippocampal and frontal volumes of gray matter"
Neurolmage 2009 Apr. 15: 45(3):672-8

Dawn Querstret, Mark Cropley,
Assessing treatments used to reduce rumination and/or worry: A systematic review
„Clinical Psychology Review”, 8, 2013, s. 996–1009

Jenny Gu i inni,How do mindfulness-based cognitive therapy and mindfulness-based stress reduction improve mental health and wellbeing? A systematic review and meta-
analysis of mediation studies, „Clinical Psychology Review”, 37, 2015, s. 1–12

Bassam Khoury i inni,
Mindfulness-based stress reduction for healthy individuals: A meta-analysis,
„Journal of Psychosomatic Research”, 6, s. 519–528

Manoj Sharma, Sarah E. Rush, Mindfulness-Based Stress Reduction as a Stress Management Intervention for Healthy Individuals A Systematic Review, „Journal of Evidence-Based Complementary & Alternative Medicine”, 4, 2014, s. 271–286

Paulus MP. (01.2016). "Neural Basis of Mindfulness Interventions that Moderate the Impact of Stress on the Brain". Neuropsychopharmacology. 41(1).

Steve Bradt,
‘Wandering Mind Not a Happy Mind’,
Harvard Gazette, 11 November 2010,
news.harvard.edu/gazette/story/2010/11/wandering-mind-not-a-happy-mind

Ian Hardy,
‘Losing Focus: Why Tech is Getting in the Way of Work’,
BBC News, 8 May 2015, www.bbc.co.uk/news/business-32628753,
based on studies by Professor Gloria Mark,
Donald Bren School of Information and Computer Sciences, University of California.

Copyright © 2014. Your Company Name | DisclaimerPrivacy Policy | Tos

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.